Programmas ACCORprofi instalēšana

 

Pirms Jūs uzsāksiet instalēšanu lūgums pievērst uzmanību šādiem punktiem:

1. Piedāvātais instalēšanas variants paredz programmas individuālu izmantošanu (darba ar vienu datoru). Ja nepieciešams vienlaikus strādāt ar vienu un to pašu datu bāzi ar vairākiem datoriem, nepieciešams veikt papildu iestatījumus, kurus iespējams veikt ar mūsu speciālista palīdzību.

2. Instalēšanas gaitā lūgums noteikti saglabāt pēc noklusējuma piedāvāto programmas izvietojuma vietu Jūsu datora cietajā diskā (c:\ACCpr). Tas nenozīmē, ka programmu principā nedrīkst instalēt kādā citā katalogā, bet gan tikai to, ka tādā gadījumā Jums būs jāveic virkne papildu darbību, un tad neiztikt bez mūsu speciālista palīdzības.

3. Darbs DEMO-režīmā paredzēts tikai ar iepazīšanās mērķi. Tajā ir virkne ierobežojumu ievadāmās informācijas apjomam. Pilnvērtīgs darbs ar programmu iespējams tikai pēc tās reģistrēšanas.

 

Instalēšanas procesu veido vairāki soļi.

 

Solis Nr. 1

Lejuplādējiet savā datorā instalēšanas failu no atsauces: ACCORprofi intalēšana

Iespējams, Jūsu datorā uzstādītā aizsardzības sistēma piedāvās Jums apstiprināt atļauju instalēšanas faila lejuplādēšanai. Paveiciet to, secīgi nospiežot taustiņu Run, kad ieraugāt uz ekrāna šādu brīdinājumu:

 

 

 

Solis Nr. 2

Rezultātā Jums tiks piedāvāts lejuplādēt instalēšanas failu Jūsu datorā. Piespiediet taustiņu Install, lai sāktu lejuplādēšanu.

 

 

Lejuplādēšanas process var ilgt no dažām sekundēm līdz vairākām minūtēm(atkarībā no Jūsu interneta pieslēguma ātruma). Šai laikā uz ekrāna Jūs redzēsiet šādu attēlu::

 

 

Solis Nr. 3

Pēc instalēšanas faila lejuplādēšanas procesa pabeigšanas Jums tiks piedāvāts instalēt programmu ACCORprofi. Nospiediet taustiņu ACCOrprofi >>

 

 

Solis Nr. 4

Precizējiet direktoriju (vietu uz diska), kur tiks instalēta programma. Dažādu iemeslu dēļ mēs noteikti iesakām piekrist pēc noklusējuma saglabāt piedāvāto direktoriju (c:\ACCpr) un nospiest taustiņu Install >>:

 

 

Solis Nr. 5

Instalēšanas process beigsies ar šādu paziņojumu:

 

 

Solis Nr. 6

Nākamais solis izveidot īsceļu (Shortcut) programmai ACCORprofi uz darbvirsmas (Desktop). Šim nolūkam uz Desktop noklikšķiniet peles labo taustiņu, un no izvēlnes izvēlieties opciju New

 

nospiediet Shortcut

 

 

Atvērtajā logā Create Shortcut nospiediet taustiņu Browse

 

 

izvēlieties failu acc.exe mapē My computer disk C - ACCpr un nospiediet Next >

 

 

Tagad precizējiet jaunveidojamā īsceļa nosaukumu. Varat arī neko nemainīt un nospiest Finish.

 

 

Rezultātā uz darbvirsmas parādīsies īsceļa ikoniņa acc.exe:

 

 

 

Programmas reģistrēšana

 

Tātad, esat pabeiguši instalēšanu. Tagad mēģināsim palaist programmu. Paveiciet to, divreiz uzklikšķinot uz ikoniņas acc.exe, kuru tikko esat izveidojuši.

Iespējams, pirmajā programmas palaišanas reizē Jums uz ekrāna parādīsies paziņojums Programmas ielādes kļūda. Tādā gadījumā ieejiet mapē My computer disk C ACCpr, sameklējiet failu SetBDE.reg un palaidiet to. Uz jautājumiem atbildiet Yes un OK. Pēc tam vēlreiz mēģiniet palaist programmu.

Ja viss ir kārtībā Jums tiks piedāvāts reģistrēt programmu:

 

Augšējā logā Jūs redzat Jūsu datora identifikācijas numuru. Programmas reģistrēšana Jums jāaizsūta vēstule uz mūsu oficiālo e-pastu accor@neolain.lv, norādot tajā identifikācijas numuru, kā arī uzņēmuma nosaukumu un ar Jums noslēgtā licencēšanas līguma numuru par tiesībām lietot ACCORprofi.

Ja Jūsu datorā iestatīta standarta pasta programma (piemēram, Outlok Express), Jūs arat aizpildīt logus Lietotāja nosaukums un Licences Nr., tad nospiest taustiņu Nosūtīt uz accor@neolain.lv. Ja ne, tad izdariet to no savas elektroniskās pasta adreses.

Atbildē saņemsiet paziņojumu, kurā būs ietverta atslēga teksta rindas veidā. Nokopējiet to (vai ievadiet manuāli) lodziņā Atslēga, tad nospiediet taustiņu Reģistrācija, kurai pēc atslēgas pareizas ievadīšanas jākļūst pieejamai. Rezultātā programma paziņos par veiksmīgu reģistrāciju:

 

 

 

Nospiediet OK, pēc tam no jauna palaidiet programmu. Jums tiks piedāvāts ievadīt paroli piekļuvei datu bāzei.

 

 

Sākotnēji parole nav uzstādīta (to vēlāk Jūs varat izdarīt patstāvīgi, ja būs tāda nepieciešamība), tāpēc vienkārši nospiediet OK. Pēc dažām sekundēm programma būs ielādējusies un Jūs varēsiet sākt tajā strādāt. Lai veicas!

 

Darbs DEMO režīmā

 

Jūs varat lejuplādēt programmu bez tās reģistrācijas, nospiežot taustiņu DEMO režīms. Darbā bez reģistrācijas pastāv virkne būtisku ierobežojumu ievadāmās informācijas apjomā, tomēr tā dod iespēju nākamajam ACCORprofi lietotājam saņemt daudz pilnīgāku priekšstatu par programmu.

 

Galējais atļautais ACCORprofi programmas izmantošanas termiņš bez tās reģistrācijas 1 (viens) kalendārais mēnesis no tās instalēšanas brīža. Pēc tam Jums būs jāpiereģistrē programma noteiktajā kārtībā vai arī izdzēst to no cietā diska.